EST

HOOLDUSGRUPP OÜ

- see on partner Teie hoonete ventilatsiooni ja kliimaseadmete hoolduseks, remondiks ja paigalduseks.

Hooldusgrupi missiooniks on olla eeskujuks oma kiire ning professionaalse teenindusega. Meie hooldus on kiire ja häirimatu kuid tuntava tulemusega ning meie müük on vastavuses kliendi vajaduste ja soovidega.

Oleme ettevõttena küll noored, tegutseme alates 2007.aastast kuid töötejate töökogemused antud erialadel on tunduvalt pikemad.Meie hooldada on üle 60 objekti milledes on kokku üle 400 hooldatava seadme.

Ärge muretsega asjade üle millede eest võivad spetsialistid muret kanda – seega ventilatsioon ja kliima on meie mure mitte Teie !

hooldusgrupp


Korraline hooldus tagab seadmete ja süsteemide pikaajalise töö ja suurendab oluliselt tõrgeteta tööaega. Tõrked seadmete töös tähendavad paljudel juhtudel otsest rahalist kahju. Ära kaota oma raha – hoia seadmed korras ja hoiad kokku raha loe edasi

Filtrid ventilatsiooniseadmetele ja süsteemidele
Kottfiltrid, paneelfiltrid, raamfiltrid, padrunfiltrid, HEPA filtrid ja erinevad filtermaterjalid. Pakume filtreid mis vastavad euroopa standardile EN779:2002 loe edasikottfilter
Suvel palav ja talvel külm pole parata meie kliima on selline aga seda ei pea taluma siseruumides kus kliima ON kontrollitav.
Konditsioneer